Оприлюднена електронна копія описів фонду 124 “Малороссийские дела” у РГАДА

Сайт “Мир книг” виставив для вільного завантаження електронну копію 652-сторінкової публікації “Малороссийские дела. Описи фонда № 124 Российского государственного архива древних актов” (отв. ред. Т. Г. Таирова-Яковлева), яка вийшла у московському видавництві “Древлехранилище” 2016 року. Пропонуються два файли у форматах PDF і DJVU загальним об’ємом 115.9 Мб.

У книзі публікуються описи Фонду 124 “Малороссийские дела”, що зберігається в Російському державному архіві давніх актів (РГАДА). До нього увійшли матеріали Посольського приказу, Малоросійського приказу, Посольської канцелярії і Колегії іноземних справ. Описи, складені протягом XVIII-XX ст., дають можливість ознайомитися зі складом фонду, хронологічними рамками і специфікою збережених документів. Видання текстів супроводжується вступними статтями, коментарями і індексами. Книга продовжує серію публікацій описів фондів РГАДА, що відносяться до історії України раннього Нового часу.

Книга розрахована на фахівців – істориків, джерелознавців, архівістів, а також всіх, хто цікавиться історією України.

Враховуючи актуальність цього видання для української академічної аудиторії, ми тимчасово розмістили електронну копію у форматі PDF на нашому сайті.