Пофондовий путівник “Музей-Архів Переходової Доби” на нашому сайті

На згадку про чудового київського архівіста, багатолітню співробітницю Державного архіву Київської області Ольгу Миколаївну БЄЛУЮ, яка пішла з життя 15 листопада 2018 року, розміщуємо у розділі “Довідкові видання” нашого сайту електронну версію укладеного нею путівника. З-за технічної неузгодженості на роботі відсутній гриф Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, однак насправді публікація готувалася до друку саме у нас.

Музей-Архів Переходової Доби. Пофондовий путівник. / Упорядник:  О. Бєлая. – Київ, 2002. – 102 с. (Державний комітет архівів України, Державний архів Київської області, Український центр біографічної некрополістики).

Путівник знайомить читача з матеріалами Музею-Архіву Переходової Доби – однієї з найзагадковіших українських установ, що діяли в окупованому Києві 1942 року. Представлені документи мають надзвичайно широкий науковий попит, висвітлюють чимало білих плям вітчизняного минулого як міжвоєнного періоду, так і доби Другої Світової війни, містять унікальну інформацію про долю українських культурних цінностей в умовах протистояння сталінської і гітлерівської тоталітарних систем.

Для науковців, краєзнавців та всіх, хто цікавиться вітчизняною документальною спадщиною.

ISBN 966-95758-5-0.