Конкурс

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади молодшого наукового співробітника відділу джерелознавства новітньої історії України.

Вимоги до учасників конкурсу:

Вища освіта і досвід роботи за відповідною спеціальністю не менше 3 років. За наявності наукового ступеня, закінчення аспірантури або проходження стажування – без пред’явлення вимог до стажу роботи. За наявності рекомендацій вищих навчальних закладів (факультетів) на посаду молодшого наукового співробітника можуть бути призначені, як виняток, випускники вищих навчальних закладів, які набули досвіду роботи у період навчання.

Для участі у конкурсі необхідно подати до відділу кадрів письмову заяву на ім’я Голови конкурсної комісії, заповнений особовий листок з обліку кадрів, заповнену особову картку (форма П-2), дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, копію паспорта (місце реєстрації), копію військового квитка.

Контактний телефон: (044) 239-08-63.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які необхідно надати, надається кадровою службою за вищезазначеним номером телефону.