“Економічні привілеї міста Львова XV-XVIII ст.: привілеї та статути ремісничих цехів і купецьких корпорацій” / Упорядник М. Капраль. — Львів, 2013. — 2-е виправлене видання (електронний варіант).

Економічні привілеї міста Львова XV-XVIII ст.: привілеї та статути ремісничих цехів і купецьких корпорацій / Упор. М. Капраль. — Львів, 2013. — 2-е виправлене видання (електронний варіант). — 876 с. (Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, Львівське відділення; Львівський національний університет ім. Івана Франка).

Документи збірника висвітлюють правовий статус членів ремісничих цехів і купецьких корпорацій в системі економічних відносин Львова ХV–ХVШ ст. У документах йдеться про права та обов’язки учня, підмайстра, майстра в цеховій організації, висвітлюються національно-релігійні відносини, становище жінки в цеху та ін. Латинські, німецькі та польські документи перекладені сучасною українською мовою. Науковий апарат видання містить словник застарілих ремісничих термінів, метрологічно-нумізматичний словник, покажчики імен та місцевостей і предметно-тематичний, а також опис печаток львівських цехів.

Для істориків, правознавців, філологів, усіх, хто цікавиться історією Львова.

ISBN 978-966-02-4312-5.