Почав роботу “е-Архів Михайла Грушевського” (“Mykhailo Hrushevsky Digital Archives”)


До 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського в межах корпоративного проекту за участі установ Національної академії наук України: Інституту історії України, Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського, Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка та Історико-меморіального музею Михайла Грушевського, Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові, Видавництва «Світ», Канадського інституту українських студій Альбертського університету (Канада) започатковано новий інформаційний ресурс “е-Архів Михайла Грушевського” (“Mykhailo Hrushevsky Digital Archives”).

Фінансова підтримка та сприяння проекту здійснені Фондом Катедр Українознавства (США) та Канадським інститутом українських студій Альбертського університету (Канада) – (видавничий грант з Вічного фонду імені Петра Яцика, 2016/2017 рр.).

Проект “е-Архів Михайла Грушевського” призначений для об’єднання зусиль істориків, історіографів, літературознавців, архівістів, археографів, музейників, бібліографів, видавців, IT-спеціалістів та просто небайдужих з метою розкриття світовій спільноті інформації про Михайла Грушевського – визначного українського вченого, громадського, політичного і державного діяча.

Зацікавлені читачі та користувачі інформаційних ресурсів можуть ознайомитись та спостерігати за розвитком ресурсів цого проекту на порталі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.