“Albaruthenica” Юрія Мицика у PDF-форматі на нашому сайті

У розділі “Наукові збірники” нашого сайту виставлені PDF-версії двох томів збірки “Albaruthenica”, що складається зі студій з історії Білорусі відомого історика Юрія Мицика.

Юрій Мицик. Albaruthenica. Студії з історії Білорусі.. – Київ, 2009. – 364 с. (Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України; Національний університет “Києво-Могилянська Академія”; Український центр досліджень з історії Білорусі).

У даному виданні зібрана частина наукового доробку автора за останні 20 років, а саме ті статті, що стосуються питань історії Білорусі XV–XX ст. У них розглядаються переважно питання військово-політичної та церковної історії, також джерелознавства і археографії.

Видання розраховане на науковців, викладачів вищої та середньої школи, краєзнавців та всіх, хто цікавиться історією братнього білоруського народу, історією українсько-білоруських зв’язків.

ISBN 978-966-02-5054-3.

* * *

Юрій Мицик. Albaruthenica. Студії з історії Білорусі.. – Том 2. – Київ, 2018. – 456 с. (Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України; Київська Православна Богословська Академія Української Православної Церкви Київського Патріархату; Український центр досліджень з історії Білорусі).

У цьому другому томі даного видання зібрана частина наукового доробку автора за останні 25 років, а саме ті статті, що стосуються питань історії Білорусі ХІV–ХХІ ст. У них розглядаються переважно питання військо-політичної та церковної історії, також джерелознавства і археографії. Тут наводяться також тексти джерел, виявлених в архівосховищах України та зарубіжних країн, насамперед Польщі, які були надруковані автором або вперше вводяться до наукового обігу.

Видання розраховане на науковців, викладачів вищої та середньої школи, студентів, краєзнавців та всіх, хто цікавиться історією Білорусі, історією українсько-білоруських зв’язків.

ISBN 978-966-02-8458-6.