Від ускладнень від COVID-19 помер Ігор Ярославович Скочиляс.


20 грудня 2020 року Україну сколихнула сумна звістка – від ускладнень від COVID-19 помер Ігор Ярославович Скочиляс. Колектив Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського глибоко сумує і висловлює щирі співчуття рідним та близьким!

Багато років життя Ігоря Скочиляса пов’язано з Інститутом, фактично від перших днів існування якого він був його співробітником і навіть перейшовши в Український католицький університет не полишав зв’язків з Інститутом.

На сьогодні не можна уявити українську історіографію без праць Ігоря Скочиляса: Історія Церкви, ранньомодерної України, українсько-польські відносини – і це далеко не повний перелік магістральних тем науковця. Він відійшов у розквіті сил, сповнений надій і творчих планів…

У важкий для України час Всевишній забирає кращих, залишаючи нам пам’ять і обов’язок гідно продовжити справу видатного Історика.

Ігор Скочиляс назавжди залишиться в нашій пам’яті та наших серцях як блискучий, талановитий історик, дуже чуйна і щира людина, закохана в життя, людей і свою справу!

IN MEMORIAM