Звернення директора Інституту Георгія Папакіна


Дорогі друзі і колеги, співробітники Інституту, їхні рідні та близькі! Живемо у важкий час, який жорстко випробує нас на стійкість, професіоналізм, патріотизм, мудрість і відвагу. Знаю, що частина з вас – уже в армії, частина – в підрозділах тероборони, інші беруть участь у волонтерському русі…
Хтось виїхав з Києва. Хтось оберігає свою родину в цей тяжкий час. Звертаюся до тих, хто здатний, має сили й готовий прислужитися наближенню нашої Перемоги своїм гострим пером, глибокими знаннями, науковим талантом.
Використовуйте кожну можливість виступити у ЗМІ, соцмережах, перед живою аудиторією, викрити підступні задуми і дії агресора, висвітлити історичну підвалини московського та російського прагнення до поневолення України у солодкій обгортці “братерства, дружби, захисту”. Потрібно доводити нашу історичну окремішність, давню інтеграцію в європейську цивілізацію та інші фактори, що визначили суспільний розвиток України аж до XVIII ст. Нарешті, непереможність Українського народу!
Це наш професійний обов’язок в умовах дуже конкретної найновішої українсько-російської війни. Дуже гарний приклад надає нам співробітниця Інституту докторка іст. наук Наталя Старченко, яка оприлюднює в соцмережах свої талановиті дописи.
Це має стати нашим вагомим і конкретним внеском у перемогу над підступним ворогом. Перемога настане обов’язково, і ми в силах наблизити її!