Вийшла з друку шоста частина “Корпусу графіті Софії Київської”


Вийшла з друку чергова, шоста частина багатотомного “Корпусу графіті Софії Київської”, який готує старший науковий співробітник нашого Інституту Вячеслав КОРНІЄНКО:

Корпус графіті Софії Київської (XI – початок XVIII ст.). Частина VІ: Приділ архангела Михаїла. / В. В. Корнієнко. — Київ, 2015. — 464 с. (Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України).

Шоста частина “Корпусу графіті Софії Київської” присвячена науковій публікації виконаних у приділі архангела Михаїла 673 написів та малюнків, а також двох графіті з центральної нави. Введення до наукового обігу епіграфічних пам’яток здійснюється з детальним розбором текстів, палеографічними аналізом та датуванням. Цьому присвячений перший розділ книги. У другому розділі висвітлюються попередні результати дослідження опублікованих написів та малюнків. Складовою частиною монографії є таблиці фотографій та прорисовок кожного графіті, що подаються після першого розділу, а також додаток з вказівкою координат їх розташування та вказівник слів графіті, що подано наприкінці книги.

ISBN 978-966-2377-01-9; 978-966-02-7322-1 (Ч. 6).

З приводу придбання цієї книги звертайтеся за тел. (096) 346-68-82 або на електронну адресу iuad@ukr.net.